ADALAR DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI | ADALAR DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI 1. Fotoğrafı

ADALAR DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI | ADALAR DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI

İstanbul’un en özel ilçelerinden olan adalar adeta denize dizilmiş mücevherler gibidir. İstanbul Adalar ilçesi 9 adadan oluşmaktadır. Bu adalar tarih boyunca insanların dikkatini çekmiş ve üzerinde yaşam barındırmıştır.

İstanbul adalarının isimleri nelerdir ?

İstanbul adalarının isimleri şu şekildedir.

  1. Büyükada, 
  2. Heybeliada, 
  3. Burgazada, 
  4. Kınalıada, 
  5. Sedefadası, 
  6. Sivriada, 
  7. Yassıada, 
  8. Kaşık Adası,
  9. Tavşan Adası.

İstanbul da kaç ada vardır ?

İstanbul da 9 adet ada vardır. Bu adaların en popüler olanları Büyükada, Heybeliada, Burgazada ve Kınalıadadır.

ADALARDA DÜĞÜN FOTOĞRAFI

Adalar gerek tarihi yapıları gerek eski rum sokakları olsun tamamen doğal bir dış çekim platosu. Denizi, ormanı ve harika ahşap evleri ile yazın bahçeleri süsleyen rengârenk çiçekler ile evlenecek çiftler için bulunmaz bir dış çekim mekânı.

Adalara ulaşım vapurlar ile sağlanıyor. Eğer adalar da düğün fotoğrafı çektirmek istiyorsanız heyecanlı yolculuğunuz burada başlıyor. Vapur da eğlenceli dakikalar yaşayarak gerek vapur çalgıcıları eşliğinde dans ederek, gerek martılara simit atarak yolculuğu tamamlıyoruz. Hatta şanslı iseniz yunusları bile görebilirsiniz.

Adalar da düğün çekimi genelde tüm gün konsepti ile yapılsa da çiftlerin isteğine göre çekim şekli değişiklik gösterebilir. Adalar düğün fotoğrafçısı olarak ben düğün fotoğrafı çekim işinizi düğünden sonra ayrı bir güne planlamanız ve o gününüzü sadece fotoğraf çekimin ayırmanızı tavsiye ederim.

Adalar da düğün fotoğrafı nereler de çekilir ?

Vapurdan ayağınızı adalara attığınız anda kafanızdaki bu soru cevabını kendisi buluyor aslında. Her sokağı her köşesi adete bir fotoğraf seti olan adalar da birbirinden güzel ahşap evler ve manzaralar sizleri bekliyor. Ada içinde fayton kiralayarak fayton ile de çekimler gerçekleştirebilirsiniz.

whatsapp